8 Feb 2018

Joburi Full-Time Consultant Clienti Part time/Full time – Spaniola si Engleza

Valoris Center – Posted by ValorisccsBucurești, Municipiul București, România

Job Description

Ce ne dorim de la tine:
• Sa vorbesti limba spaniola si engleza la nivel mediu/avansat;
• Sa poti asimila rapid cunostintele;
• Sa iti placa sa lucrezi in echipa;
• Sa fii o persoana proactiva, orientata catre client;

Responsabilitatiile tale vor fi:
• Sa acorzi suport clientilor via telefon/email;
• Sa asimilezi si implementezi procedurile de lucru;
• Sa prezinti solutii clientilor conform nevoilor acestora;
• Sa construiesti si sa mentii o buna legatura cu clientii prin oferirea informatiilor necesare;

Ce vei castiga din aceasta experienta:
• un program organizat in intervale orare flexibile (6h/8h/zi).
• un pachet de beneficii stimulativ: salariu fix + tichete de masa+ bonusuri + diverse premii;
• o perioada de training platita;
• acces gratuit la cartile din biblioteca companiei;
• o colaborare de lunga durata, asadar contractul tau de munca va fi pe perioada nedeterminata;
• vei primi suport si feedback din partea supervisor-ul tau privind activitatea desfasurata, astfel incat sa puteti identifica impreuna nevoile tale de training si dezvoltare;
• o locatie buna si un mediu prietenos de lucru.

Job Categories: Customer Service. Job Types: Joburi Full-Time. Job expires in 51 days.

51 total views, 2 today