12 Apr 2018

Joburi Full-Time Anunt Reprezentant Vanzari – Domeniul Bancar

Valoris Center – Posted by ValorisccsAnywhere

Job Description

Ne marim echipa pentru punctul de lucru din Bucuresti.

Candidatul ideal:

Studii: cu diploma de bacalaureat

Abilitati foarte bune de comunicare;

Atitudine deschisa, optimista si cu spirit de echipa;

Persoana dornica sa acumuleze cunostinte noi.

Descrierea jobului

Vei contacta clientii (actuali si potentiali) in vederea vanzarii produselor si serviciilor conform procedurii;

Vei identifica nevoile clientilor si vei promova serviciile ;

Participi la training-uri variate in cadrul carora cunostintele si abilitatile tale vor fi perfectionate;

Iti oferim:

Program de lucru Part time/ Full time (6/8 ore), de Luni pana Vineri;

Pachet salarial compus dintr-o parte fixa la care se adauga bonusuri de performanta;

Mediu de lucru foarte placut, atmosfera prietenoasa si colegi veseli;

Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul financiar – bancar si de a fi promovat.

Job Categories: Call Center / Telecomunicatii. Job Types: Joburi Full-Time. Job expires in 52 days.

45 total views, 1 today